| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 186.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| DEPTH | 67.00 см |
| NET VOLUME | 324 L |
| COLOUR | БЯЛ |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | RCNA 366 K40WN |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 186.00 см |
| WIDTH: | 60.00 см |
| DEPTH: | 67.00 см |
| NET VOLUME: | 324 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 215 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 109 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| WINERACK: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 249 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 38.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 5944008924232 |


























