| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 188.90 см |
| WIDTH | 59.50 см |
| DEPTH | 65.50 см |
| NET VOLUME | 320 L |
| COLOUR | INOX |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | WHIRLPOOL |
| MODEL: | WFNF 81E OX 1 |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 188.90 см |
| WIDTH: | 59.50 см |
| DEPTH: | 65.50 см |
| NET VOLUME: | 320 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 223 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 97 L |
| COLOUR: | INOX |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | F |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 308 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | D |
| SOUND POWER LEVEL: | 42.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8003437903304 |































