| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 188.90 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 65.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 320 L |
| ЦВЯТ | INOX |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | WHIRLPOOL |
| МОДЕЛ: | WFNF 81E OX 1 |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 188.90 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 65.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 320 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 223 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 97 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | F |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 308 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | D |
| НИВО НА ШУМА: | 42.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8003437903304 |































