| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 185.20 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 67.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 324 L |
| ЦВЯТ | СИВ |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | RCNA 366 K40SN |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 185.20 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 67.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 324 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 215 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 109 L |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 249 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 38.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 5944008923693 |


























