| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 186.00 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 59.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 304 L |
| ЦВЯТ | СИВ |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | NRK6192AS4 |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 186.00 см |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 59.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 304 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 207 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 97 L |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0'C: | Да |
| ВЕНТИЛАТОР В ХЛАДИЛНАТА ЧАСТ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 243 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 39.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838782421563 |































