| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 185.00 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 66.80 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 339 L |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | RB33J3515WW/EF |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 185.00 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 66.80 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 339 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 231 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 108 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 253 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806088008189 |































