| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 185.30 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 65.80 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 344 L |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | RB34C600DWW/EF |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 185.30 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 65.80 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 344 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 230 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 114 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ВЕНТИЛАТОР В ХЛАДИЛНАТА ЧАСТ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 204 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806094767872 |

































