| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 191.00 см |
| ШИРИНА | 70.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 77.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 503 L |
| ЦВЯТ | INOX |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | KGV58VLEAS |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 191.00 см |
| ШИРИНА: | 70.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 77.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 503 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 377 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 126 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Не |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР: | Не |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0'C: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧЕН РАФТ: | Да |
| ВЕНТИЛАТОР В ХЛАДИЛНАТА ЧАСТ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 266 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 38.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005155439 |
































