| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 191.00 см |
| WIDTH | 70.00 см |
| DEPTH | 77.00 см |
| NET VOLUME | 503 L |
| COLOUR | INOX |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | KGV58VLEAS |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 191.00 см |
| WIDTH: | 70.00 см |
| DEPTH: | 77.00 см |
| NET VOLUME: | 503 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 377 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 126 L |
| COLOUR: | INOX |
| DISPENSER: | No |
| ICE MAKER: | No |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| FRESH ZONE: | Yes |
| WINERACK: | Yes |
| TELESCOPIC SHELF: | Yes |
| FAN IN FRIDGE COMPARTMENT: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 266 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 38.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005155439 |




































