| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 186.00 см |
| ШИРИНА | 59.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 67.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 333 L |
| ЦВЯТ | ИНОКС |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | GBBS312APY |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 186.00 см |
| ШИРИНА: | 59.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 67.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 333 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 220 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 113 L |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| ВЕНТИЛАТОР В ХЛАДИЛНАТА ЧАСТ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 108 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | A |
| НИВО НА ШУМА: | 29.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8806096627334 |


































