| ВИСОЧИНА | 185.00 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 66.70 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 352 L |
| ЦВЯТ | ИНОКС |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | EHD 3 PWDNPK 186 |
| ВИСОЧИНА: | 185.00 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 66.70 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 352 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 235 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 117 L |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0'C: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 214 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6901018095429 |








































