| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 186.00 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 67.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 324 L |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | RCNA 366 K40WN |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 186.00 см |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 67.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 324 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 215 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 109 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 249 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 38.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 5944008924232 |






























