| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 186.00 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 59.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 304 L |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | NRK619EPW4 |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 186.00 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 59.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 304 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 207 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 97 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 243 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 39.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838782775215 |





























