| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 180.00 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 66.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 301 L |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | B1RCNA 344 W |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 180.00 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 66.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 301 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 209 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 92 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ВЕНТИЛАТОР В ХЛАДИЛНАТА ЧАСТ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 243 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8690842563447 |

































