| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 180.00 см |
| WIDTH | 59.50 см |
| DEPTH | 66.50 см |
| NET VOLUME | 301 L |
| COLOUR | СИВ |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | B1RCNA 344 S |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 180.00 см |
| WIDTH: | 59.50 см |
| DEPTH: | 66.50 см |
| NET VOLUME: | 301 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 209 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 92 L |
| COLOUR: | СИВ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| FAN IN FRIDGE COMPARTMENT: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 241 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 37.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842577246 |

































