| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 188.00 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 63.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 310 L |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | MDRB424FGE01OE |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 188.00 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 63.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 310 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 224 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 86 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 235 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 42.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6221284000676 |


































