| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 171.00 см |
| ШИРИНА | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 57.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 262 L |
| ЦВЯТ | ИНОКС |
| Марка | INDESIT |
| МОДЕЛ: | IKNS 1261 S4 |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 171.00 см |
| ШИРИНА: | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 57.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 262 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 175 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 87 L |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 220 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 38.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8050147732083 |



























