| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 171.00 см |
| WIDTH | 54.00 см |
| DEPTH | 57.40 см |
| NET VOLUME | 262 L |
| COLOUR | INOX |
| Brand | INDESIT |
| MODEL: | IKNS 1261 S4 |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 171.00 см |
| WIDTH: | 54.00 см |
| DEPTH: | 57.40 см |
| NET VOLUME: | 262 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 175 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 87 L |
| COLOUR: | INOX |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 220 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 38.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8050147732083 |























