| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 152.50 см |
| ШИРИНА | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 57.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 229 L |
| ЦВЯТ | INOX |
| Марка | INDESIT |
| МОДЕЛ: | IB55 532 X |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 152.50 см |
| ШИРИНА: | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 57.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 229 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 143 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 86 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 212 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8050147673690 |

































