| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 181.30 см |
| ШИРИНА | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 57.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 291 L |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | RCSA 300 K40SN |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 181.30 см |
| ШИРИНА: | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 57.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 291 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 204 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 87 L |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 227 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8690842608568 |


































