| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 181.30 см |
| WIDTH | 54.00 см |
| DEPTH | 57.40 см |
| NET VOLUME | 291 L |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | RCSA 300 K40SN |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 181.30 см |
| WIDTH: | 54.00 см |
| DEPTH: | 57.40 см |
| NET VOLUME: | 291 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 204 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 87 L |
| COLOUR: | СИВ |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 227 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842608568 |


































