| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 185.10 см |
| WIDTH | 59.50 см |
| DEPTH | 59.20 см |
| NET VOLUME | 300 L |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | RCSA 330 K40SN |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 185.10 см |
| WIDTH: | 59.50 см |
| DEPTH: | 59.20 см |
| NET VOLUME: | 300 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 205 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 95 L |
| COLOUR: | СИВ |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 230 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 38.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842658730 |





























