| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 182.50 см |
| ШИРИНА | 54.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 60.20 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 279 L |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | CANDY |
| МОДЕЛ: | CNCQ2T 518 EB |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 182.50 см |
| ШИРИНА: | 54.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.20 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 279 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 197 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 82 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0'C: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 237 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 38.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8059019095974 |





































