| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 180.00 см |
| WIDTH | 55.00 см |
| DEPTH | 56.00 см |
| NET VOLUME | 262 L |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | SNAIGE |
| MODEL: | RF28SG-PTCB2EH |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 180.00 см |
| WIDTH: | 55.00 см |
| DEPTH: | 56.00 см |
| NET VOLUME: | 262 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 191 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 71 L |
| COLOUR: | СИВ |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 210 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 40.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 6958000321417 |





































