| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 180.00 см |
| ШИРИНА | 54.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 62.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 270 L |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | MDRB380FGE01A |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 180.00 см |
| ШИРИНА: | 54.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 62.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 270 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 199 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 71 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 219 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 41.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6954903816326 |





























