| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 200.00 см |
| WIDTH | 70.00 см |
| DEPTH | 67.50 см |
| NET VOLUME | 477 L |
| COLOUR | INOX |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | HFR 7720 DWMP |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 200.00 см |
| WIDTH: | 70.00 см |
| DEPTH: | 67.50 см |
| NET VOLUME: | 477 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 337 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 140 L |
| COLOUR: | INOX |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| DISPENSER: | Yes |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| FRESH ZONE: | Yes |
| WINERACK: | Yes |
| ANTI ODORFILTER: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 242 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 37.0 dB |
| WARRANTY: | 2+4 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 6901018081729 |


































