| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 186.00 см |
| WIDTH | 59.70 см |
| DEPTH | 67.50 см |
| NET VOLUME | 332 L |
| COLOUR | БЯЛ |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | LG |
| MODEL: | GBBSJ10ESW |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 186.00 см |
| WIDTH: | 59.70 см |
| DEPTH: | 67.50 см |
| NET VOLUME: | 332 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 219 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 113 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 253 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8806096604489 |






























