| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 185.50 см |
| WIDTH | 74.70 см |
| DEPTH | 67.50 см |
| NET VOLUME | 423 L |
| SEMI NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | CBNsdc 765i |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 185.50 см |
| WIDTH: | 74.70 см |
| DEPTH: | 67.50 см |
| NET VOLUME: | 423 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 285 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 138 L |
| SEMI NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| FRESH ZONE: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 189 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 34.0 dB |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803108795 |






















