| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 185.50 см |
| ШИРИНА | 74.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 67.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 423 L |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ | Да |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | CBNsdc 765i |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 185.50 см |
| ШИРИНА: | 74.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 67.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 423 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 285 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 138 L |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0'C: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 189 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 34.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4016803108795 |


























