| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 201.50 см |
| ШИРИНА | 59.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 67.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 361 L |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН МАТ |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ | Да |
| Марка | MIELE |
| МОДЕЛ: | KFN 4799 AD OBSW/MAT |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 201.50 см |
| ШИРИНА: | 59.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 67.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 361 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 258 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 103 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН МАТ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| ВЕНТИЛАТОР В ХЛАДИЛНАТА ЧАСТ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 116 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 34.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4002516711698 |














