| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 201.50 см |
| ШИРИНА | 59.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 67.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 362 L |
| ЦВЯТ | INOX |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ | Да |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | CBNsda 575i |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 201.50 см |
| ШИРИНА: | 59.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 67.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 362 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 259 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 103 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0'C: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 116 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 33.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4016803129370 |




























