| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 201.50 см |
| WIDTH | 59.70 см |
| DEPTH | 67.50 см |
| NET VOLUME | 363 L |
| COLOUR | INOX |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | CBNstb 579i |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 201.50 см |
| WIDTH: | 59.70 см |
| DEPTH: | 67.50 см |
| NET VOLUME: | 363 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 259 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 104 L |
| COLOUR: | INOX |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| FRESH ZONE: | Yes |
| TELESCOPIC SHELF: | Yes |
| ANTI ODORFILTER: | Yes |
| FAN IN FRIDGE COMPARTMENT: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 144 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 33.0 dB |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803123613 |






















