| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 201.50 см |
| ШИРИНА | 59.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 67.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 363 L |
| ЦВЯТ | INOX |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | CBNstb 579i |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 201.50 см |
| ШИРИНА: | 59.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 67.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 363 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 259 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 104 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0'C: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧЕН РАФТ: | Да |
| ФИЛТЪР ПРОТИВ МИРИЗМИ: | Да |
| ВЕНТИЛАТОР В ХЛАДИЛНАТА ЧАСТ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 144 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 33.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4016803123613 |


















