| HEIGHT | 150.80 см |
| WIDTH | 59.50 см |
| DEPTH | 59.20 см |
| NET VOLUME | 286 L |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | RSSA 290 M41 WN |
| HEIGHT: | 150.80 см |
| WIDTH: | 59.50 см |
| DEPTH: | 59.20 см |
| NET VOLUME: | 286 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 286 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| LED LIGHTING: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| SOUND POWER LEVEL: | 38.0 dB |
| EAN | 8690842603532 |








