| ВИСОЧИНА | 150.80 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 59.20 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 286 L |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | RSSA 290 M41 WN |
| ВИСОЧИНА: | 150.80 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 59.20 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 286 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 286 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| LED ОСВЕТЛЕНИЕ: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| НИВО НА ШУМА: | 38.0 dB |
| EAN | 8690842603532 |








