| HEIGHT | 84.50 см |
| WIDTH | 47.50 см |
| DEPTH | 44.50 см |
| NET VOLUME | 80 L |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | MDRD125FGE01 |
| HEIGHT: | 84.50 см |
| WIDTH: | 47.50 см |
| DEPTH: | 44.50 см |
| NET VOLUME: | 80 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 68 L |
| CAPACITY FREEZER COMPARTMENT: | 12 L |
| INTERNAL FREEZER: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 137 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 41.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6940461936460 |















