| ВИСОЧИНА | 84.50 см |
| ШИРИНА | 47.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 44.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 80 L |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | MDRD125FGE01 |
| ВИСОЧИНА: | 84.50 см |
| ШИРИНА: | 47.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 44.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 80 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 68 L |
| КАПАЦИТЕТ НА КАМЕРАТА(НЕТО): | 12 L |
| ВЪТРЕШНА КАМЕРА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 137 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 41.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6940461936460 |















