| ВИСОЧИНА | 83.80 см |
| ШИРИНА | 48.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 56.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 85 L |
| Марка | VESTFROST |
| МОДЕЛ: | VFT 1101 E |
| ВИСОЧИНА: | 83.80 см |
| ШИРИНА: | 48.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 56.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 85 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 74 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 8 L |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 106 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 41.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |














