| ВИСОЧИНА | 85.00 см |
| ШИРИНА | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 58.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 109 L |
| Марка | SNAIGE |
| МОДЕЛ: | R 11SM-TT000EH |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 58.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 109 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 95 L |
| КАПАЦИТЕТ НА КАМЕРАТА(НЕТО): | 14 |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 139 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 40.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6958000321363 |



















