| ВИСОЧИНА | 84.50 см |
| ШИРИНА | 56.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 57.90 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 120 L |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | RB492PW |
| ВИСОЧИНА: | 84.50 см |
| ШИРИНА: | 56.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 57.90 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 120 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 107 L |
| КАПАЦИТЕТ НА КАМЕРАТА(НЕТО): | 13 L |
| ВЪТРЕШНА КАМЕРА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| LED ОСВЕТЛЕНИЕ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 137 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 40.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838782407499 |















