| HEIGHT | 84.50 см |
| WIDTH | 56.00 см |
| DEPTH | 57.90 см |
| NET VOLUME | 120 L |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | RB492PW |
| HEIGHT: | 84.50 см |
| WIDTH: | 56.00 см |
| DEPTH: | 57.90 см |
| NET VOLUME: | 120 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 107 L |
| CAPACITY FREEZER COMPARTMENT: | 13 L |
| INTERNAL FREEZER: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| LED LIGHTING: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 137 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 40.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782407499 |















