| HEIGHT | 84.00 см |
| WIDTH | 54.00 см |
| DEPTH | 60.00 см |
| NET VOLUME | 114 L |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | TSE 1284 N |
| HEIGHT: | 84.00 см |
| WIDTH: | 54.00 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| NET VOLUME: | 114 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 101 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 13 L |
| INTERNAL FREEZER: | Yes |
| TEMPERATURE FREEZER COMPARTM.: | -18 °C |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| LED LIGHTING: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 137 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 36.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842354205 |













