| ВИСОЧИНА | 84.00 см |
| ШИРИНА | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 60.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 114 L |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | TSE 1284 N |
| ВИСОЧИНА: | 84.00 см |
| ШИРИНА: | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 114 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 101 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 13 L |
| ВЪТРЕШНА КАМЕРА: | Да |
| ТЕМП.НА ЗАМРАЗЯВ. НА КАМЕРАТА: | -18 °C |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| LED ОСВЕТЛЕНИЕ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 137 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 36.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8690842354205 |













