| HEIGHT | 84.00 см |
| WIDTH | 54.00 см |
| DEPTH | 59.00 см |
| NET VOLUME | 114 L |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | TSE 1234 FSN |
| HEIGHT: | 84.00 см |
| WIDTH: | 54.00 см |
| DEPTH: | 59.00 см |
| NET VOLUME: | 114 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 101 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 13 L |
| INTERNAL FREEZER: | Yes |
| COLOUR: | GRAY |
| LED LIGHTING: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 137 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 36.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842326646 |









