| HEIGHT | 84.00 см |
| WIDTH | 48.00 см |
| DEPTH | 56.00 см |
| NET VOLUME | 82 L |
| Brand | TELEFUNKEN |
| MODEL: | TER 1101 E |
| HEIGHT: | 84.00 см |
| WIDTH: | 48.00 см |
| DEPTH: | 56.00 см |
| NET VOLUME: | 82 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 74 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 8 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 106 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 41.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |














