| HEIGHT | 85.00 см |
| WIDTH | 48.00 см |
| DEPTH | 45.00 см |
| NET VOLUME | 90 L |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | RS 9152 WN |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 48.00 см |
| DEPTH: | 45.00 см |
| NET VOLUME: | 90 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 90 L |
| INTERNAL FREEZER: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 85 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 39.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842588938 |







