| ВИСОЧИНА | 85.00 см |
| ШИРИНА | 48.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 45.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 90 L |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | RS 9152 WN |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 48.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 45.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 90 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 90 L |
| ВЪТРЕШНА КАМЕРА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 85 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 39.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8690842588938 |







