| HEIGHT | 186.00 см |
| WIDTH | 83.10 см |
| DEPTH | 74.10 см |
| NET VOLUME | 609 L |
| COLOUR | INOX |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| Brand | LG |
| MODEL: | GTFV61PYBQD |
| HEIGHT: | 186.00 см |
| WIDTH: | 83.10 см |
| DEPTH: | 74.10 см |
| NET VOLUME: | 609 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 425 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 184 L |
| COLOUR: | INOX |
| INVERTER COMPRESSOR: | Yes |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| DISPENSER: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| FRESH ZONE: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 330 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8806096549384 |





















