| TYPE | FREEZER ABOVE |
| HEIGHT | 185.00 см |
| WIDTH | 70.00 см |
| DEPTH | 69.50 см |
| NET VOLUME | 464 L |
| COLOUR | BEIGE |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | HPR 5718 DNPC |
| TYPE: | FREEZER ABOVE |
| HEIGHT: | 185.00 см |
| WIDTH: | 70.00 см |
| DEPTH: | 69.50 см |
| NET VOLUME: | 464 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 366 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 98 L |
| COLOUR: | BEIGE |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 38.0 dB |
| WARRANTY: | 2+4 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8935311701716 |























