| ТИП | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА | 185.00 см |
| ШИРИНА | 70.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 69.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 464 L |
| ЦВЯТ | БЕЖОВ |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HPR 5718 DNPC |
| ТИП: | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА: | 185.00 см |
| ШИРИНА: | 70.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 69.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 464 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 366 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 98 L |
| ЦВЯТ: | БЕЖОВ |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 38.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8935311701716 |























